Esenyurt Çekici


Esenyurt çekici  hizmetleri ile yolda kalan aracınızın kurtarılmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Profesyonel bir şekilde oto çekici hizmetleri sunan firmamız ile aracınızın oto kurtarıcı   ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyoruz. Özellikle kış mevsimi genellikle sürücüler için bir kabustur. Yollar çok kayganlaşmakta ve görüş önemli ölçüde azalmaktadır.


Yağış çok fazla olduğunda, arabanız kolayca kara veya çamura saplanabilmektedir. Böyle bir durumda yola çıkmanıza yardımcı olması için bir çekiciye ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanı sıra lastik patladığında da çekiciye ihtiyaç duyabilirsiniz. Patlak bir lastiği değiştirmek kulağa rutin bir görev gibi gelebilmektedir. Ancak yoldaki her sürücü bunu yapamaz. Yanlış yapmak hayatınızı riske atabilmekte ve aracınıza daha fazla zarar verebilmektedir. Değiştirme konusunda kendinize güvenmiyorsanız, yapılacak en iyi şey yol yardımı için bir çekici şirketini aramaktır. Çekici sürücüleri lastiğinizi değiştirmektedir.

 


 

 

Hizmetine Neden İhtiyaç Duyarsınız?


Anahtarınız arabadayken araba kilitleyebilirsiniz. Bu bir çekicinin yardımcı olabileceğini düşünmeyeceğiniz bir durumdur. Bu durum sandığınızdan daha yaygındır. Her an herkesin başına gelebilmektedir. Bir çekici   hizmeti, böyle çaresiz bir zamanda ihtiyaçlarınızı gidermektedir.


Anahtarlarınızı geri almanıza yardımcı olmak için çekici araçlarını bir çilingirle birlikte size gönderecekler. Akünüz biterse arabanızı çalıştıramazsınız. Bu, özellikle gece geç saatlerde veya hiçliğin ortasındaysa, büyük bir rahatsızlık olabilir. Bu durumda, bir çekici şirketi size hızlı bir başlangıç ​​​​yapabilir ve sizi hemen yola çıkarabilir.
Özetle çekici hizmetlerine neden başvurulduğundan şu şekilde bahsedebiliriz:
Çeşitli sebeplerden dolayı çekici hizmetlerine önem vermeliyiz. Aşağıda, sürücülerin çekici hizmetleri istemesinin en yaygın nedenlerinden birkaçı yer almaktadır:

Başka bir araba ile çarpışmak
Motorun aşırı ısınması
Şanzıman arızası
Dolu benzin deposu
Karda, çamurda veya hendekte araba
Lastik patlaması

Pil için güçlendirme

Anahtarlarınızı aracınızın içinde kilitlediyseniz, çekicihizmetleri   de isteyebilirsiniz.

 

 

 

Esenyurt oto Çekici Çeşitleri


Birkaç çeşit çekici vardır. Her birinin belirli bir kullanımı vardır ve belirli durumlar için en uygunudur. Farklı çekici şirketleri, farklı seviyelerde çekici sunar, bu nedenle bir çekici hizmetine karar vermeden önce sorduğunuzdan emin olun. Bir çekici   hizmetinin özel ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağını önceden bilmek en iyisidir. Bu tür çekiciler şunları içerir:

 

 

 

Hafif Hizmet Kamyonları


Adından da anlaşılacağı gibi, bu kamyonlar tipik bir araba gibi hafif çekme işleri için kullanılır. Küçük veya orta boy arabanız saplanırsa, bozulursa veya lastiği patlarsa, ihtiyacınız olan tek şey muhtemelen bir hafif hizmet kamyonu olacaktır. Bunlar, dar alanları hesaba katması gereken çekiciler için de iyidir.

 

 

 

Orta Hizmet Kamyonları


Bu kamyonlar, kamyonetler, küçük otobüsler ve minibüsler gibi daha büyük araçlar içindir. Daha ilgili bir çekme işi için, bunlar görevdeki kamyonlardır. Ayrıca bir araba yoldan çıktığında ve onu kurtarmak için biraz daha fazla güce ihtiyaç duyulduğunda yanıt verirler.